logo FORD
4.3 (Based on 174 reviews) View available reviews

CONSTATARE DAUNE

ATUNCI CAND AI AVUT UN ACCIDENT, NU AI NEVOIE DE GRIJI IN PLUS. DE ACEEA, SERVICIUL CENTRE CONSTATARI DAUNE ESTE DISPONIBIL 24 DE ORE DIN 24, IN ORICE ZI A SAPTAMANII – ORICAND AI NEVOIE DE EL.

Ai avut un accident? Contacteaza-ne prin telefon, la numarul *4141, sau +40 374 141 414.

 

Atunci cand ai avut un accident, nu ai nevoie de griji in plus. Nu vrei sa astepti si nici sa primesti sfaturi neavizate. Ai nevoie de solutii practice, rapide si la indemana. De aceea, serviciul Centre Constatari Daune este disponibil 24 de ore din 24, in orice zi a saptamanii – oricand ai nevoie de el.  

Nu iti face griji daca nu stii ce ai de facut in astfel de situatii, pentru ca specialistii Tiriac Auto sunt alaturi de tine, cu sfaturi relevante si fara costuri suplimentare. Indiferent de compania de asigurari la care trebuie sa depui dosarul de dauna, in Centrele de Constatari Daune Tiriac Auto beneficiezi de consiliere gratuita in privinta daunelor, a demersului legal si a service-ului.

Pentru ca procesul sa fie cat mai simplu si cat mai putin solicitant pentru tine, beneficiezi gratuit de urmatoarele servicii de consiliere:

  • consultanta legislativa pentru deschiderea dosarului de dauna;
  • intermedierea relatiei cu societatea de asigurari si cu inspectorul de daune;
  • suport pentru intocmirea formularelor de constatare amiabila;
  • suport si consiliere pentru avizarea daunelor;
  • suport in monitorizarea evolutiei dosarelor de dauna si a reparatiilor;
  • decontare directa cu asiguratorii.

 

Pentru reparatia masinii iti punem la dispozitie o retea nationala de unitati de service, cu personal calificat sa ofere reparatii auto la standarde inalte. In plus, beneficiezi de tractare auto, de returnarea masinii reparate la locul si la ora agreate si de mobilitate gratuita*.

 

Tiriac Auto Sos.Bucuresti-Ploiesti

Adresa: Sos. Bucuresti-Ploiesti nr. 42-44 sect 1, Bucuresti

Centru de daune Tiriac Auto preia solicitarile pentru daune produse la autovehiculele clientilor asigurati la una din companiile: Alliaz, Uniqa, Asirom, Omniasig, Groupama.

Contact:

Alexandru Niculescu, consilier daune Ford

E-mail: alexandru.niculescu@tiriacauto.ro

Tel: 0743332152

Viorel Purcarea, consilier caroserie Ford

E-mail: viorel.purcarea@tiriacauto.ro

Tel: 0743332070

Program, luni-vineri: 8:30 - 17:00

 

Tiriac Auto Expozitiei

Adresa: Bd. Expozitiei nr. 2, sector 1, Bucuresti

Centru de daune Tiriac Auto preia solicitarile pentru daune produse la autovehiculele clientilor asigurati la una din companiile: Alliaz, Uniqa, Asirom, Omniasig, Groupama.

Contact:

Andrei Spinu, consilier caroserie

E-mail: andrei.spinu@tiriacauto.ro

Tel: 0743333408

Raluca Constantin, consilier clienti caroserie

E-mail: raluca.constantin@tiriacauto.ro

Tel: 0749334018

Program, luni-vineri: 8:30 - 17:00

 

 

Tiriac Auto Metalurgiei

Adresa: Bd. Metalurgiei nr. 70 sector 4, Bucuresti

Centru de daune Tiriac Auto preia solicitarile pentru daune produse la autovehiculele clientilor asigurati la una din companiile: Alliaz, Uniqa, Asirom, Omniasig, Groupama.

Contact:

Dan Marin, coordonator locatie

E-mail: dan.marin@tiriacauto.ro

Tel: 0743332419

Alexandru Cococi, consilier clienti caroserie

E-mail: alexandru.cococi@tiriacauto.ro

Tel: 0743332957

Program, luni-vineri: 8:30 - 17:00

 

Tiriac Auto Pitesti (Albota)

Adresa: Com. Albota Str. Albota nr. 2. Jud. Arges

Centru de daune Tiriac Auto preia solicitarile pentru daune produse la autovehiculele clientilor asigurati la una din companiile: Alliaz, Uniqa, Asirom, Omniasig, Groupama.

Contact:

George Neagoe, sef atelier caroserie

E-mail: george.neagoe@tiriacauto.ro

Tel: 0755049269

Cristian Mihailescu, specialist devize caroserie

E-mail: cristian.mihailescu@tiriacauto.ro

Tel: 07550637147

Program, luni-vineri: 8:30 - 17:00

 

Tiriac Auto Bacau (Nicolae Balcescu)

Adresa: Com. Nicolae Balcescu, Str. Nicolae Balcescu DN2 km 279 jud. Bacau

Centru de daune Tiriac Auto preia solicitarile pentru daune produse la autovehiculele clientilor asigurati la una din companiile: Alliaz, Uniqa, Asirom, Omniasig, Groupama.

Contact:

Gabriela Lupu, consilier caroserie

E-mail: gabriela.lupu@tiriacauto.ro

Tel: 0755128027

Camelia Ranghiuc, consilier caroserie

E-mail: camelia.ranghiuc@tiriacauto.ro

Tel: 0755128031

Program, luni-vineri: 8:30 - 17:00

 

Tiriac Auto Brasov

Adresa: Calea Bucurestilor nr. 241 jud. Brasov

Centru de daune Tiriac Auto preia solicitarile pentru daune produse la autovehiculele clientilor asigurati la una din companiile: Alliaz, Uniqa, Asirom, Omniasig, Groupama.

Contact:

Cosmin Roman, sef atelier caroserie

E-mail: cosmin.roman@tiriacauto.ro

Tel: 0743332651

Andrei Frincu, consilier caroserie

E-mail: andrei.frincu@tiriacauto.ro

Tel: 0755128656

Program, luni-vineri: 8:30 - 17:00

 

Tiriac Auto Constanta

Adresa: Sos. Mangaliei nr. 211 jud. Constanta

Centru de daune Tiriac Auto preia solicitarile pentru daune produse la autovehiculele clientilor asigurati la una din companiile: Alliaz, Uniqa, Asirom, Omniasig, Groupama.

Contact:

Liviu Noea, sef atelier caroserie

E-mail: liviu.noea@tiriacauto.ro

Tel: 0743332643

Bogdan Firica, specialist devize caroserie

E-mail: bogdan.firica@tiriacauto.ro

Tel: 0743332636

Program, luni-vineri: 8:30 - 17:00

 

Tiriac Auto Oradea

Adresa: Str. Clujului nr. 279-281 jud Bihor

Centru de daune Tiriac Auto preia solicitarile pentru daune produse la autovehiculele clientilor asigurati la una din companiile: Alliaz, Uniqa, Asirom, Omniasig, Groupama.

Contact:

Claudiu Gut, sef atelier caroserie

E-mail: claudiu.gut@tiriacauto.ro

Tel: 0743332838

Cornel Gusu, consilier caroserie

E-mail: cornel.gusu@tiriacauto.ro

Tel: 0743332857

Program, luni-vineri: 8:30 - 17:00

 

*Serviciul de Mobilitate gratuita este supus unor termeni si conditii; contacteaza-ne pentru a afla mai multe informatii.

Te asteptăm în noua locaţie
Ford Tiriac Auto!

Șoseaua București-Ploiești nr. 42-44

Noul Sediu Țiriac Auto